Vítáme Vás na neoficiálním fanclubu Zdenky Trvalcové!
Adminky: Verushka a Veverka


SEM můžete psát vzkazy či cokoli Vás napadne.
ZDE si můžete pokecat.

Zdenka - Tisk

Zdenka Trvalcová: VOILÁ

5. ledna 2012 v 20:47 | Verushka
zdroj: musical.cz
Vydáno 5.1.2012 autorem Alena Kaclová

Zdenka Trvalcová: VOILÀ…

Jméno Zdenky Trvalcové se v průběhu její bezmála desetileté kariéry už nesmazatelně zapsalo do povědomí muzikálových fanoušků, pro něž se stalo zárukou poctivě předvedeného výkonu i kvalitního pěveckého projevu. O tom, jaké byly její umělecké začátky, co je pro ni muzikálová "srdeční záležitost" nebo jak se jí hraje s vlastní kapelou, vám více prozradí dnešní medailonek i připojený rozhovor.
Takže v souladu s následujícím článkem a tak trochu symbolicky: Voilà - Tady je …

Žena mnoha tváří

8. prosince 2011 v 19:08 | Veverka
Trošku starší rozhovor se Zdenčou... :)

Rebelky a jejich muzikálová Tereza

26. září 2011 v 21:06 | Veverka

Zdenču těší záporná tvář Montespane

22. července 2011 v 17:02 | Veverka

Zdenka exceluje v muzikálech

22. července 2011 v 16:57 | Veverka
Vstřícná, milá, vždy s úsměvem na tváři. Tak taková je rodačka z malebné slovenské vesničky. Sympatická a talentovaná zpěvačka, která úspěšně působí na současné české muzikálové scéně, se jmenuje Zdenka Trvalcová.

Narodila se 23. dubna 1982, svátek slaví podle slovenského kalendáře 23. září. Má sestru a bratra. Tatínek patří na Slovensku k uznávaným zvonařům. Doma u Trvalců se hodně a často zpívalo. Odtud Zdenčin zájem o zpěv a hudbu. Její touha zpívat byla natolik silná, žže neváhala v patnácti letech se osamostatnit od rodičů. Začala studovat operní zpěv na konzervatoři v Bratislavě u profesorky Malatincové. V roce 2001 se po úspěšném dokončení studia jako devatenáctiletá vydala za svým šštěstím do Prahy, kde v roce 2002 uspěla v konkurzu divadla Broadway a debutovala v muzikálu "Kleopatra" v úloze Octávie.
 
 

Reklama